U štěnat je předpoklad výborných povahových vlastností, silné kostry, stříbřité barvy, bezchybného exteriéru a výborných pracovních vlastností. Štěňátka budou mít po rodičích výborné předpoklady k pracovnímu a výstavnímu využití, budeme rádi, když jejich budoucí majitelé tohoto potenciálu využijí, nicméně nejdůležitější je blaho našeho štěněte. Naše odchovánky dáváme jen do těch nejlepších rukou, do rodin, kde budou právoplatným členy. S uchovněním pejska či fenky rádi pomůžeme, stejně tak jako s radami k běžnému výcviku, výživě a péči.     

Štěňátka u nás vyrůstají od prvního dne v centru dění, jsou opečovávána, mazlena a zahrnována láskou. Od časného věku u nich probíhá socializace na všechen běžný domácí ruch a vytváří si pozitivní vztah k dospělým lidem i dětem. Jakmile jejich věk dovolí, tráví část dne na zahradě, kde zkoumají přírodu a oddávají se nerušeným hrátkám mezi sebou :) Štěně od nás odchází jako sebevědomá osobnost, připravená k další výchově a výcviku. Tuto skutečnost považuji za největší věno, které štěňátkům dáváme. Dále od nás dostávají petpas, jsou kompletně odčervená a očkovaná, odčervovací tabletku dostávají ještě i do nového domova. Každé štěně má svůj oboječek, hračku, deku s vůní domova, superpremiové granulky, kupní smlouvu, uživatelský manuál :) a nepočítaně pamlsků.      

Očekáváme, že budoucí majitel našeho štěněte je dobře obeznámen s plemenem VOK a jeho nároky. ŠTĚNĚ DÁVÁME JEN DO TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU, lidem, kteří budou pejska / fenku považovat za člena rodiny a budou ho milovat tak, jako je milujeme my. V případě zájmu o naše štěně Vás rádi seznámíme se vším potřebným, před tím, než štěně rezervujeme požadujeme alespoň jednu nezávaznou návštěvu. Návštěvy u štěňátek rádi přijímáme v neomezeném množství a délce, pouze k novorozencům to není vhodné.      

 

Kdykoliv budeme připraveni pomoci v jakékoliv otázce týkající se našeho odchovánka, ať se jedná o zdraví, výživu, výcvik či předvedení na výstavě. Štěňata mají vysoký chovný potenciál, tudíž budeme rádi, pokud se je majitelům podaří zařadit do chovu, buď jim samotným, nebo s naší pomocí. Není to však podmínkou , tou je úředevším blaho a láskyplná náruč pro našeho Silverfaithťáčka.